ДУЭНДЭ ФЛАМЕНКО - Театр танца и музыки
 • Наша афиша

  Киев, Вс 24.05

  24 мая 2015 года
  КУПИТЬ ОНЛАЙН ИЛИ СМ. СПИСОК КАСС г.КИЕВА, ГДЕ МОЖНО КУПИТЬ БИЛЕТЫ

  Наши новости

  Київський театр танцю та музики «Дуенде фламенко» презентує глядачам свій споріднений, дружний, новий та абсолютно унікальний в масштабах всієї країни музичний проект: ансамбль музики середньовіччя та близького сходу «Тарáб андалусí» із історично-пізнавальною програмою «Музика країни Аль-Андалус». Див. ПІДРОБИЦІ НА САЙТІ TARAB.KIEV.UA


  Послухати/подивитись уривки з програми:


  Єдиний у країні ансамбль подібного складу та напрямку запрошує на свій концерт як шанувальників вишуканої, давньої, етнічної та незвичайної музики, так і всіх тих, хто просто любить стародавні культури Іспанії та Близького Сходу, цікавиться історією, витонченою поезією, іноземними чи давніми мовами, або просто є романтиком або творчою особистістю та потребує нових емоцій та особливих вражень для власної душі та палива для творчості. Ми чекаємо вас усіх!


  «Аль-Андалус» - велична мусульманська країна, що існувала у середні віки на території давньої Іспанії між 711 до 1492 роками, що була високорозвиненим осередком культури, науки, технологій та суспільного прогресу, привнесених з Близького Сходу, що мали визначний вплив на розвиток всієї європейської культури у період «темних віків» середньовіччя та у значній мірі зумовили європейський Ренесанс.


  У програмі «Музика країни Аль-Андалус» пролунають музика, пісні та поезія народів країни «Аль-Андалус» - арабів та маврів, мозарабів, іспанців-християн часів Реконкісти, сефардів та морисків, що виконуватимуться на стародавніх іспанських музичних інструментах та мовами середньовічних Сходу та Іспанії, і супроводжуватимуться невеличкою розповіддю про історію та культуру тих часів.


  У концерті приймають участь відомі київські музиканти:


  - Костянтин Красноухов (спів, уд, латинська гітара) - автор та художній керівник проекту

  - Олена Шикура (спів, латинська гітара)

  - Михайло Качалов (віола, шабеба)

  - Максим Бережнюк (ней, шабеба, балабан)

  - Олекса Кабанов (салтеріон, санфона, мавританська гітара, уд, таріха, органіструм)

  - Орхан Агабейлі (дарбуга, бендайр).


  Архив новостей